Ağır Ceza Suçlarına Giren Konular

Ceza davalarına bakan asliye mahkemelerinin en yükseği olan Ağır Ceza Mahkemeleri, ele aldıkları davaların cezalarının daha ağır olması nedeniyle bu isimle anılır. Ağır ceza mahkemesinin görevine giren suçlar arasında,

Yağmacılık,
Resmi belgede sahtecilik,
Nitelikli dolandırıcılık,
Terörle mücadele,
On yıldan fazla hapis cezası gerektiren suçlar,
Hileli iflas ve
Devletin güvenliğine ve anayasa düzenine yönelik işlenmiş suçlar sayılabilir.
Ağır ceza mahkemesinde yargılanmanız talebiyle hakkınızda bir soruşturma başlatıldıysa acil olarak konusunda deneyimli bir avukata ihtiyacınız var demektir. Hukuk, Masumiyet Karinesi ilkesine bağlı kalarak bir kişinin suçluluğu kesinleşinceye kadar masum olduğunu savunur. Şirketimize bağlı olarak çalışan Ağır Ceza Avukatları, her türlü sorunuza cevap verebilmek için hazırdır. Adaletin en ideal şekilde sağlanabilmesi için son derece önemli bir dal olan Ceza Hukuku konuları, alanında uzmanlaşmış ve deneyim sahibi kadrolar tarafından en adil çözüme kavuşturulur.

Hızlı işlem prensibi ile çalışan avukat kadromuz, mahkemelerin üzerinde biriken iş yükünün getirdiği sorunlarla baş edebilmek için planlı ve prensipli çalışmalar sürdürür. Güncel ve en doğru bilgilerle işini takip eden avukatlarımız, değişen mevzuatlar hakkında da deneyim sahibidir. Müvekkillerinin her türlü bilgiye sahip olma hakkına önem gösteren Hukuk, kurduğu samimi ve birebir ilişki çerçevesinde her zaman en doğru bilgileri anlaşılır bir dille ve tarafsız olarak aktarır.

Ağır ceza mahkemesinin görevine giren suçlar oldukça önemli ve ciddi araştırmalar gerektirir. Araştırma, güven ve memnuniyet ilkeleri ile çalışmalarına devam eden şirketimiz geniş avukat kadrosu ile sektörde fark yaratır. Bireysel ve kurumsal olarak sunduğumuz hukuki danışmanlık hizmetlerimiz ile sorunların en doğru ve en hızlı şekilde çözüme kavuşması için gereken yardımı sunarız. Online hukuki danışmanlık hizmetimizden yararlanmak için web sayfamız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir